Články

Můj rok 2023? Z vlka samotáře tým lídrem a jedním z nejlepších makléřů v ČR

Rád bych se ohlédl za loňským rokem 2023, který pro mě byl nejsilnějším rokem mojí kariéry. Zobchodoval jsem 45 nemovitostí, vyřídil celou řadu pronájmů a rozšířil svůj tým o další dva mladé makléře. V růstu chci pokračovat i nadále. Co jsem si uvědomil, jaké nemovitosti se nejvíce prodávají a jaká největší nepříjemnost se mi stala v roce 2023?

Číst více

Hledá se realitní makléř pro Plzeňsko. Ale není to pro každého

Uvažujete nad prací realitního makléře? V mém týmu je místo. Nehraju si na exkluzivitu, ale tahle práce prostě není pro každého. Každá práce nebo podnikání má nějaké plusy a mínusy. Pěkné výdělky bez práce tu nečekejte, ale s poctivou prací přijdou možná dřív, než byste čekali. Navíc s podporou, co budete mít v zádech, vás to bude bavit. Jdete do toho se mnou?

Číst více

Nejaktivnější makléř 1. pololetí 2023? Jen další střípek do mozaiky

Minulý měsíc jsem se s kolegy z celé oblasti Plzeňského kraje zúčastnil velkého pololetního setkání. To se neslo v duchu vyhodnocování a bilancování prvního pololetí 2023. Obdržel jsem pár certifikátů za svou práci a zase se posunul o kousek ke svému cíli. Jak probíhalo první pololetí roku 2023?

Číst více

Vyhoření mě dovedlo na správnou profesní i životní cestu

Nespokojím se s průměrem, můj život má pevný řád a neuhýbám z něj ani o centimetr. Ale nebylo tomu vždy tak. Paradoxně mě do životní změny dostalo vyhoření. To přicházelo postupně a pomalu mě ubíjelo. Pak jsem vše přehodnotil a když to půjde podle plánu, bude ze mě čtyřicetiletý důchodce. Ale pojďme to vzít od začátku.

Číst více

Za půl roku 2x top makléřem regionu. Za mými úspěchy se skrývá pevný řád

Za poslední půlrok se toho stalo hodně. Asi tím nejzásadnějším bylo mé vyhoření a kompletní přehodnocení profesního i osobního života. O tom ale jindy. Souvisí s tím, že se nespokojím s průměrem, ale naopak jen s tím nejlepším. Za měsíc listopad 2022 a následně duben 2023 jsem se stal TOP makléřem našeho regionu. Za tyto úspěchy může paradoxně můj neúspěch.

Číst více

Video prohlídka garáže? I tak se dají prodávat nemovitosti

Každá nemovitost bez ohledu na její druh si zaslouží profesionální přístup, maximální nasazení a plnohodnotnou prezentaci.

Číst více