Články

Vysoká finanční odměna, nezávislost a svoboda. Co na realitách láká makléře v mém týmu?

V minulém článku jsem vám popsal důvody, proč jsem se z vlka samotáře stal tým lídrem a proč buduji svůj tým úspěšných makléřů. Nyní se podíváme na pohled makléřů v mém týmu, které jsem se rozhodl trochu vyzpovídat. Tímto vám je také jednoho po druhém představím. Zatím jsou 3, ale ještě letos bych rád svůj tým rozšířil o další. Podaří se mi to?

Číst více

Můj tým roste a já s ním. Moji makléři se vzájemně doplňují

Vždycky jsem raději pracoval sám, ale bohužel jsem se v roce 2023 dostal na své finanční, psychické i fyzické maximum. Přehodnotil jsem to a nyní pode mnou pracují celkem 3 makléři. Do budoucna plánuji otevřít vlastní pobočku. Co se změnilo a jak pracují moji nováčci?

Číst více

Můj rok 2023? Z vlka samotáře tým lídrem a jedním z nejlepších makléřů v ČR

Rád bych se ohlédl za loňským rokem 2023, který pro mě byl nejsilnějším rokem mojí kariéry. Zobchodoval jsem 45 nemovitostí, vyřídil celou řadu pronájmů a rozšířil svůj tým o další dva mladé makléře. V růstu chci pokračovat i nadále. Co jsem si uvědomil, jaké nemovitosti se nejvíce prodávají a jaká největší nepříjemnost se mi stala v roce 2023?

Číst více

Hledá se realitní makléř pro Plzeňsko. Ale není to pro každého

Uvažujete nad prací realitního makléře? V mém týmu je místo. Nehraju si na exkluzivitu, ale tahle práce prostě není pro každého. Každá práce nebo podnikání má nějaké plusy a mínusy. Pěkné výdělky bez práce tu nečekejte, ale s poctivou prací přijdou možná dřív, než byste čekali. Navíc s podporou, co budete mít v zádech, vás to bude bavit. Jdete do toho se mnou?

Číst více

Nejaktivnější makléř 1. pololetí 2023? Jen další střípek do mozaiky

Minulý měsíc jsem se s kolegy z celé oblasti Plzeňského kraje zúčastnil velkého pololetního setkání. To se neslo v duchu vyhodnocování a bilancování prvního pololetí 2023. Obdržel jsem pár certifikátů za svou práci a zase se posunul o kousek ke svému cíli. Jak probíhalo první pololetí roku 2023?

Číst více

Vyhoření mě dovedlo na správnou profesní i životní cestu

Nespokojím se s průměrem, můj život má pevný řád a neuhýbám z něj ani o centimetr. Ale nebylo tomu vždy tak. Paradoxně mě do životní změny dostalo vyhoření. To přicházelo postupně a pomalu mě ubíjelo. Pak jsem vše přehodnotil a když to půjde podle plánu, bude ze mě čtyřicetiletý důchodce. Ale pojďme to vzít od začátku.

Číst více