O mně

Váš realitní makléř pro Plzeňský kraj

Jmenuji se Václav Albl a od roku 2019 pracuji jako realitní makléř ve společnosti M&M reality holding a.s. Svůj věk považuji za výhodu, protože se rychle učím a orientuji v nejmodernějších technologiích. To mi umožňuje poskytovat vám profesionální realitní služby na nejvyšší úrovni a v rychlosti, kterou si dnešní doba vyžaduje.

Každý den se snažím posunout a získat nové zkušenosti v oblasti obchodů i leadershipu. Souběžně buduji svůj tým ambiciózních makléřů, kteří mají pro tuto profesi stejný drive jako já.

 

Pracujte v mém týmu

Můj příběh

Můj příběh začal, když jsem ještě studoval. Do realit jsem se dostal díky reklamě na Facebooku mého současného kolegy, který v době, kdy mi bylo 17 let, hledal tzv. nové talenty do této branže. Řekl jsem si, že to ke studiu mohu pojmout jako brigádu a do svých 19 let jsem byl pouze telefonista – hledal jsem nové inzeráty a domlouval schůzky pro svého staršího makléře. Dne 1. 1. 2020 jsem podepsal smlouvu s M&M reality a od té doby jsem jejich nyní už starším makléřem, který prošel dohromady devíti školeními včetně úspěšně složené makléřské zkoušky.

Zatím se mi nestalo, že bych nedotáhl nějaký rozjetý obchod (od podpisu rezervace dál), ale v naší branži se může stát v průběhu obchodu opravdu spousty věcí. Jde jen o to, jak se k tomu daný obchodník postaví. Vybral jsem si tuhle práci, protože se mi líbí možnost dostávat se na lepší pozice, a to jen díky svému úsilí. Není ze mě jen realitní expert, ale nyní jsem i tým lídr. Svůj tým jsem začal budovat od 1. 1. 2022, tedy dva roky po usilovné práci realitního makléře. Mám pod sebou kolegu Bc. Jana Klimese, který zároveň studuje – tím pádem prožívá úplně stejné začátky jako tenkrát já. Do konce roku 2022 plánuji rozšířit tým na tři samostatně fungující makléře a v následujícím roce cílím na otevření infocentra ve Stodě se sedmi makléři včetně mě.

Ve finančnictví nejvíce spolupracuji s Ing. Leonou Benešovou, která má skvělý přístup k lidem a dokáže klientům vždy pomoci najít ideální řešení.

Václav Albl realitní makléř

Jsem mladý a ambiciózní realitní makléř

180 Prodaných nemovitostí
4 Roky v realitách
95 % klientů mě doporučuje

Přestavuji vám svůj tým

Václav Albl

Realitní expert a tým lídr

Mgr. Jan Klimes

Realitní makléř

Ing. Leona Benešová

Hypoteční specialistka

Adam Jaroš

Junior realitní makléř

Kryštof Kubík

Junior realitní makléř

vaše místo?

Bude tohle

Prodejte svou nemovitost bez starostí a za co nejvyšší cenu