Realitní služby

Váš realitní makléř pro Plzeňský kraj

Financování bydlení může pro vás proběhnout hladce

Nejsem na to sám. Jak víte, jsem profesionální realitní makléř, a přesto že financování bydlení pevně souvisí se zprostředkováním obchodu s nemovitostmi, je to mimo mou specializaci. Proto mám ve svém týmu zkušené finanční a hypoteční specialisty, kteří vám rádi pomohou s financováním vašeho vysněného bydlení, ať už budu prodej nemovitosti realizovat já, či nikoliv. 

hypotéka Plzeň

Financování bydlení pohodlně a bez starostí

Kdy byste měli začít řešit financování nemovitosti? Ve chvíli, kdy začnete uvažovat o koupi nemovitosti. Vyřízení hypotečního úvěru je proces, který mimo jiné vyžaduje určitý čas. Proto byste měli financování řešit co nejdříve. Jedině dáte svému hypotečnímu specialistovi možnost odvést pro vás maximum pro získání hypotéky s nejvýhodnějšími podmínkami na trhu. Jak probíhá vyřízení hypotéky s námi:

 • zanalyzujeme s vámi vaše životní cíle, dále osobní a finanční situaci
 • vybereme pro vás vhodnou banku, kam podáme žádost pro prověření solventnosti klienta
 • poté si můžete vybrat svou vysněnou nemovitost a bez obav složit rezervační zálohu
 • dále vás provedeme celým procesem sjednání hypotéky i podpisem kupní smlouvy
 • veškerou administrativu, kterou je možné, vyřídíme za vás, včetně hlídání termínů ve smlouvách
 • po celou dobu spolupráce jsme vám k dispozici s případnými dotazy nebo žádostmi

Dáte na doporučení ostatních?

 • Prodej vedl pan Václav Albl, přes svoje mládí profesionál. Dokázal vymyslet a poradit nejlepší řešení. Všechna jednání vedl v klidu a pohodě, v příjemné a milé atmosféře. Radostná spolupráce, díky.

  Jitka Ungrová
 • Během prodeje nemovitosti nás pan Albl velice překvapil, jednak svým empatickým, ale především seriózním a odpovědným jednáním. Z pozice podnikatele musím ocenit jeho tzv. tah na branku, má skutečně vysokou kvalitu. Během posledních několika let jsem využil služeb vaší RK již potřetí, vždy prodej proběhl velmi rychle a bez potíží, děkuji Duchoň.

  Pavel Duchoň
 • Pan Albl je velký profesionál, jednání bylo vždy korektní a otevřené. Všechny dohody byly bez výjimky dodrženy. Chystám se s ním spolupracovat i nadále.

  Jan Vojtík

Ing. Leona Benešová - Váš hypoteční specialista

Leona vystudovala Vysokou školu ekonomickou a celý svůj profesní život se pohybuje ve finanční oblasti. Od roku 2004 se naplno věnuje hypotékám, pojištění a investicím.

Dle svých slov věří, že každý „problém" má své řešení. Pokud řešení není na první pohled patrné, podnikne s vámi potřebné kroky k odstranění překážek v cestě za financováním vaší vysněné nemovitosti. 

Osobní i finanční situace každého klienta je odlišná, Leona proto vždy hledá pro každého klienta individuální řešení, které mu bude vyhovovat a vyřeší jeho aktuální situaci nebo ho připraví na financování bydlení v budoucnosti.

Můžete se spolehnout na profesionální přístup, mnohaleté zkušenosti a jistotu, že společně najdete vhodné řešení pro financování nemovitosti při jeho koupi.

Leona Benešová

Proč spolupracovat se mnou i v případě financování bydlení

Nejvýhodnější podmínky

Zajistíme vám nejvýhodnější podmínky hypotečního úvěru pro financování vaší nemovitosti.

Používáme moderní technologii

Většinu dokumentů vyřizujeme elektronicky včetně podpisů, které můžete učinit i vzdáleně přes SMS.

Nejsem na to sám

Mám v týmu právníky, hypoteční makléře a další specialisty. A také zkušenější kolegy, od kterých se učím. 

Naslouchám vám

Realitní makléř, který je k ruce svým klientům, kdykoliv potřebují (byť jen poradit), je k nezaplacení. 

Chcete pomoct s financováním vysněné nemovitosti?