Kariéra

Pracujte v mladém, ambiciózním týmu

Práce realitního makléře je ve své podstatě velmi jednoduchá a chce to pouze nasezení a sílu vydržet ten tlak, který občas při této práci je. Ve svém týmu bych chtěl mladé, dravé a hlavně energické lidi, protože v naší kanceláři jsme skvělá parta mladých lidí, kteří si jdou za svými sny a cíli. Cítíte to podobně? Dejte mi o sobě vědět.

 

Přidejte se ke mně

Proč pracovat v mém týmu

Naučím vás všechno rychle a způsobem, který bude pro vás velmi snadný. V našem týmu panuje neustále super nálada a myslím si, že dobrá nálada by neměla chybět na každém pracovišti. Zda to tak opravdu funguje jinde, je věc druhá. U nás ale ano. Dokážeme se vzájemně motivovat, což vede ke splnění našich obchodních cílů.

Když se přidáte ke mně do týmu, čeká vás nejprve zapracování. Doba, za kterou jste schopni fungovat jako samostatná jednotka, trvá zhruba 3 měsíce. Ale je to velmi individuální. Během této doby na vás čeká řada školení a zaučování. Také vám budu po celou dobu i se zbylými kolegy na blízku. Můžete se kdykoliv na cokoliv zeptat. Nečeká vás žádné „hození do vody", ale podpora od kolegů 24/7.

Zajímá vás, jak vypadá takový pracovní den realitního makléře? V 8:30 se s týmem scházíme v naší kanceláři, odbavíme si e-maily a od 9:15 do 12:00 nás čeká ta nejdůležitější věc celého dne – a to je telemarketing neboli hledání nemovitostí. Mezi 12. až 13. hodinou nás čeká oběd a poté vyrážíme do terénu, kde lístečkujeme prohlídkujeme, nabíráme nebo hledáme vhodné nemovitosti na dopis. Každý den je však úplně jiný a té různorodosti si na této práci opravdu cením. 

Práce realitního makléře je podnikání, ale s jistotami, které vám nabízí málokteré zaměstnání. Kromě pevného zázemí si navíc můžete přijít na zajímavé výdělky. Je to samozřejmě individuální, protože záleží na vašich schopnostech, dovednostech a také kontaktech. Pro představu si můžete vydělat mezi 30 až 150 tisíci korun měsíčně. To rozpětí je opravdu široké, takže to máte opravdu ve svých rukách. Faktický příjmový strop neexistuje, ale člověk by neměl zapomínat na nějaký volný čas, rodinu a další aktivity.

Jsem mladý a ambiciózní realitní makléř

180 Prodaných nemovitostí
4 Roky v realitách
95 % klientů mě doporučuje

Kdo budou vaši kolegové

Václav Albl

Realitní expert a tým lídr

Mgr. Jan Klimes

Realitní makléř

Ing. Leona Benešová

Hypoteční specialistka

Adam Jaroš

Junior realitní makléř

Kryštof Kubík

Junior realitní makléř

vaše místo?

Bude tohle

Chcete se ke mně přidat?