Realitní služby

Váš realitní makléř pro Plzeňský kraj

Odhad ceny nemovitostí do 24 hodin 

Odhad ceny nemovitosti se vám může hodit hned z několika důvodů: pro účely dědického řízení, když se chystáte nemovitost prodat nebo vás cena vaší nemovitosti prostě zajímá. Běžně zpracovávám odhady ceny všech druhů nemovitostí od pozemků přes byty, rodinné domy až po veškeré stavby s libovolným účelem využívání. Svůj odhad získáte do 24 hodin a za příznivou cenu 1 000 Kč + DPH.

Odhad nemovitostí Plzeň

Jak probíhá odhad ceny nemovitosti

Průběh odhadu ceny nemovitosti je velmi jednoduchý. Jakmile se mi ozvete, vyžádám si od vás potřebné podklady. Ve většině případů budu od vás dle druhu nemovitosti potřebovat:

 • informace o lokalitě nemovitosti
 • stav nemovitosti, který můžete doložit aktuálními fotografiemi
 • parcelní číslo (v případě pozemků)
 • přítomnost inženýrských sítí (v případě pozemků, či RD s pozemkem)
 • číslo jednací u listu vlastnictví (LV) pro účely dědického řízení

V případě, že nebudete mít k dispozici některé podklady, například fotografie, doporučuji se osobně setkat přímo v dané nemovitosti, kde se sám podívám na její stav.


Na základě dodaných podkladů poté pro vás do 24 hodin zpracuji odhad z cenových map, který mimo jiné zohledňuje také lokalitu, stav nemovitosti nebo ceny obdobných nemovitostí, jejichž prodej se uskutečnil v aktuálním čase.


Pokud se ve vašem případě jedná o dědické řízení, nepotřebujete znalecký posudek, ale právě pouze odhad tržní ceny nemovitosti. Znalecký posudek by vás vyšel na tisíce korun, odhad tržní ceny nemovitosti vás vyjde na zlomek této ceny. A ještě navíc ho obdržíte do druhého dne. Odhad ceny nemovitosti v případě potřeby rád předám notáři, který má váš případ na starosti.


Potřebujete-li odhad ceny nemovitosti a nejste si jisti, zda máte k tomu vše potřebné, neváhejte mi napsat nebo zavolat.

 

Rád to s vámi dám dohromady

Dáváte na doporučení ostatních?

 • Prodej vedl pan Václav Albl, přes svoje mládí profesionál. Dokázal vymyslet a poradit nejlepší řešení. Všechna jednání vedl v klidu a pohodě, v příjemné a milé atmosféře. Radostná spolupráce, díky.

  Jitka Ungrová
 • Během prodeje nemovitosti nás pan Albl velice překvapil, jednak svým empatickým, ale především seriózním a odpovědným jednáním. Z pozice podnikatele musím ocenit jeho tzv. tah na branku, má skutečně vysokou kvalitu. Během posledních několika let jsem využil služeb vaší RK již potřetí, vždy prodej proběhl velmi rychle a bez potíží, děkuji Duchoň.

  Pavel Duchoň
 • Pan Albl je velký profesionál, jednání bylo vždy korektní a otevřené. Všechny dohody byly bez výjimky dodrženy. Chystám se s ním spolupracovat i nadále.

  Jan Vojtík

Proč nechat odhad ceny nemovitosti na mně

Odhad ceny do 24 hodin

Při vaší plné součinnosti zpracuji odhad ceny vaší nemovitosti do druhého dne.

Transparentní cena 1 000 Kč

Postup je ve většině případů stejný, proto váš odhad ceny nemovitosti zpracuji za 1 000 Kč + DPH.

Jsem vám plně k dispozici

Na odhad ceny nemovitosti můžeme navázat například prodejem nebo vám pomohu v rámci dědického řízení.

Naslouchám vám

Realitní makléř, který je k ruce svým klientům, kdykoliv potřebují (byť jen poradit), je k nezaplacení. 

Získejte rychlý a cenově příznivý odhad ceny nemovitosti